Farmasi Kayıt Ol2018-11-14T01:37:29+00:00
[]
1Step 1
Farmasi Kayıt Formu
Adı Soyadı
Telefon
Şehir
Previous
Next
Alışverişe Başla
Ürünlerimiz
Katalog

Farmasi Kayıt Ol

Farmasi kayıt ol ve fırsatları yakala. Kozmetik sektöründe ilaç üretimi yapar gibi kaliteyi üst seviyede tutarak faaliyet gösteren firma sayısı bir elin parmaklarını geçmez. İnsanlar kaliteye önem verirken fiyatı da göz önünde bulundurduklarından maliyeti etkileyen faktörler her zaman minimum seviyede tutulmaya özen gösterilmektedir.

Fakat Farmasi yerli üretim olması nedeniyle, ürün kalitesine önem verse de düşük kar oranları da belirlenmesi nedeniyle rakiplerinden çok daha uygun fiyatlara ürün satışı gerçekleştirebilmektedir. Yüksek maliyetli dükkân kiraları, alışveriş merkezlerinde büyüm mağazaları olmaması da maliyet noktasında en büyük kalemin ortadan kalkmasına neden olmaktadır. Peki marka bilinirliğini gün geçtikçe arttıran Farmasi satış grafiğini nasıl sürekli arttırıyor?

Bu girişimcilik ağını oluşturması ve kira gibi maliyetleri girişimcilerine prim ile dağıtıyor olmasıyla mümkün kılınmaktadır. Girişimci olmanın detaylarını yazımızın devamında anlatacak olsak da öncelikle Farmasi Kayıt Ol aşamasına gelmiş olmanız gerekmektedir.

Farmasi girişimci olmak sizlere herhangi bir maliyet doğurmamaktadır. Öncelik insanların ürünler hakkında doğru bilgilere sahip olmalarının sağlanması olduğundan kesinlikle sipariş oluşturulması açısından alt limit gibi farklı firmalarda dayatılan durumlar yoktur. Özellikle stok yapmadan dahi katalog üzerinden satış gerçekleştiriliyor olması insanların gözünde büyüyen stok maliyetlerini de ortadan kaldırmaktadır.

Bu sayede kendi işini yapmak isteyen fakat bunun için maddi kaynak oluşturamayan kadın – erkek büyük bir kitlenin ilgisini çekmektedir. Kozmetik ürünleri veya farklı ürün çeşitlerini katalog usulü ile satış yapan herhangi bir firma için satış temsilcileri arasında oluşan rekabetten bahsedilebilir. Fakat Farmasi gerek üst sponsorların yönlendirmesi ile gerek kendi verdikleri eğitimler ile insanları bu düşünceden uzaklaştırmaktadır.

Girişimciler başkalarının da Farmasi ürünlerini tanıtıyor olmalarını desteklemekte, hatta kendi alt üyeleri olsun olmasın marka bilinirliğinin artmasına olumlu etkileri olduğunu düşünmeleri nedeniyle insanların Farmasi Kayıt Ol seçeneklerini tercih etmelerine yardımcı olmaktadır.

Birbirlerini rakip olarak görmeyen girişimcilerin oluşturdukları gruplar ürünler hakkında fikir alışverişi yapılmasına olanak sağlamaktadır. Farmasi uygun fiyat politikasına rağmen insanlara ürünlerin satışı noktasında vaat ettiklerini düzenli kullanım ile sağlayan ender firmalar arasında yer almaktadır.

Bu durumda müşteri profillerinin ihtiyacı olan ürünleri tespit edebilmek, doğru ürünleri sunabilmek önemli olduğundan girişimciler ve onların üst sponsorları tarafından oluşturulan bilgi paylaşımı grupları oldukça önemlidir. Katalog yöntemi ile satış yapan firmaların çoğu direkt olarak satış yapılmasına odaklıdır. Amaç elbette satış grafiklerini yükseltmek olsa da insanların taleplerini karşılayarak markaya güven sağlanarak geleceğe yatırım yapmak da önemlidir.

Bu noktada başarılı olmak ise doğru bilgilerin aktarıldığı Farmasi zincirine dâhil olmakla sağlanabilir. Sizler de farmasi kayıt ol konusunu hallederken herkesten bir adım önde olabilmek için tecrübelerimizden faydalanmak adına bizlere ulaşabilirsiniz.

Farmasi üyelik seçenekleri ve elde edilen kazançlar

Farmasi firması yayınladıkları aylık kataloglarda düzenli olarak bazı ürünlerde ciddi indirimler yapmaktadır. Bu indirimler ürünleri ekonomik olsa da maddi anlamda daha fazla kolaylık sağlayarak daha büyük kitlelere ulaşmak amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Bu noktada girişimcilerin ama kendi ihtiyacı olan ürünleri daha uygun fiyatlı alabilmek, ama zaten satıyor oldukları ürünleri daha uyguna mal edebilmek için kendilerini yormayacak rakamlarla stok yapmaları faydalarına olacaktır. Fakat özellikle sisteme yeni giriş yapmış kişilerin bunu analiz edebilecek tecrübesi olmayabiliyor.

Bu tecrübe doğru gruba dahil olunması ve sponsor olarak geçen üst üyenin doğru yönlendirmesi sayesinde kısa sürede edinilebilir. Bu bilgiler dahi her ne kadar çevreniz olmasa da ürünlerin kendisini gösteriyor olması nedeniyle satış yapabileceğiniz firma için gerçekleştireceğiniz Farmasi Kayıt Ol bölümü için doğru kişilerle temasın önemini ortaya koymaktadır.

Girişimci olmanız için herhangi bir diplomaya ihtiyacınız olmaması sizlerin kolaylıkla kendi işinizin patronu olmanızı sağlayacaktır.

Farmasi kayıt olma bölümünde müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek girişimci olma yolunda ilk adımı atabileceğiniz gibi bizlere ulaşarak da başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bizlere ilgili formu doldurarak ulaştığınızda sizlerle irtibata geçilecek ve sistem / ürünler ile alakalı aklınıza takılan tüm sorulara yanıt verilecektir. Girişimci olarak adlandırdığımız unvan Farmasi Danışmanı olarak da anılmaktadır.

Firmaya üyelik gerçekleştirerek ürün siparişi veren herkes Farmasi Danışmanı olarak kabul edilmektedir.  İçeriklerimizde sponsor olarak belirttiğimiz terimi ise üst üyeniz olarak düşünebilirsiniz. Her ne kadar oluşturduğumuz grup içeriğinde sizlere detaylı hatırlatmalar yapacak olsak da özellikle kampanya bitim dönemlerinde sipariş anlamında yüklenmeler olduğunu buradan da belirtmek istiyoruz. Firmaya vermiş olduğunuz siparişler genellikle 3 gün içerisinde anlaşmalı kargo firmaları ile adresinize teslim ediliyor olsa da belirtilen dönemlerde 3 – 7 iş günü aralığında teslimatlar gerçekleştirilmektedir.

Girişimci / Danışman olmanız için herhangi bir stok maliyeti veya diploma ihtiyacınız olmadığını söylesek de kişinin TC Kimlik numarası bilgisinin olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekliliği unutulmamalıdır.

Gelir elde etmek için sisteme üyelik gerçekleştirdiğinizde çevreniz olmasa bile zaman içerisinde markanın size çevre edindirdiğini göreceksiniz. Ürünleri kampanyalı fiyatlardan satın alabilmek, müşterilerinize doğru ürün verebilmek üst üyenizin sizi doğru yönlendirmesi ile mümkün olacak olsa da gelirinizi daha da arttırmanın farklı yolları bulunmaktadır.

Kişinin Farmasi katalog ürünlerini satabileceği noktalar ne kadar fazla olursa olsun elbette ki bir sınırı vardır. Fakat sınırsız olan sizlerin de başkalarını Farmasi Kayıt Ol konusunda yönlendirmeniz, başkalarının sponsoru olmanızdır. Öncelikle sponsor olabileceğiniz kişi sayısında herhangi bir sınırlama olmayacağından bahsedelim. Bu size sınırı olmayan bir gelir kapısı açacaktır.

Kendi alt ekibinizi oluşturmak için sayfanıza giriş yapmalı ve Alt Ekip sekmesi altında yer alan Danışman Ekle butonunu tıklamanız gerekiyor. Burada kişinin bilgilerini girerek kendi grubunuza üye ekleme yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Sistemi

Kozmetik ürünler ile ön plana çıkarak katalog detaylarında farklı kategorilerde ürün satışı da yapan Farmasi helal ürün sertifikasına sahiptir. Helal sertifikası düşünüldüğünden çok daha büyük bir kitle tarafından önemsenmektedir. İnsanların cilt bakımı, cilt sağlığı ve farklı nedenler için tercih ettikleri ürünlerde inançlarına aykırı ürünlerin kullanılmadığını bilmeleri haliyle taleplerini arttırmaktadır.

Bu sertifikanın varlığı ve kurumlar tarafından uygunluklarının sürekli denetleniyor olması dahi insanların ürünlere olan talebini arttırmaktadır. Talebin fazla olduğu ve marka bilinirliğinin her geçen gün olumlu verilerle arttırıldığı ürünlerin satışı için çoğu zaman sizin herhangi bir efor sarf etmenize dahi gerek kalmıyor. Çoğu girişimci direkt ürün kodu vererek sipariş veren müşteri ile en az bir kere karşılaşmıştır.

Bu sayı firmanın ürünlerde vaat ettiklerini sunuyor olması nedeniyle sürekli artacaktır. Sizler de ama kendi ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyatlarla temin edebilmek ama satış yaparak gelir elde etmek için Farmasi Kayıt Ol seçeneğinden vakit kaybetmeden yararlanmalısınız.

Sektörde deneyimi bir hayli fazla olan Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan 1998 yılında kurulan firma 2000 adet üzerinde ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürün çeşitliliklerini gün geçtikçe arttırıyor olmaları yeni yayınlanan kataloglardan takip edilebilir.

Yeni ürün geliştirmeleri sektördeki güncelleştirmeleri takip ediyor olmaları ve müşterilerin beklentilerine karşılık gelen aksiyonları hızlı bir şekilde alabiliyor olmaları ile alakalıdır. Daha önce İstanbul Ömerli’de, sonrasında Lüleburgaz’da entegre tesis formatında üretim yapıyor olmaları özellikle yurt içinde uygun fiyatlı ürün satışı yapabilmelerine kolaylık sağlamaktadır. Özellikle ithal ürünler ile fiyat kıyaslaması yapıldığında sürekli dalgalanan kur nedeniyle ürünlerin tercih edilebilirliğinin arttığından bahsedebiliriz.

Muadil ürünlerin çok daha pahalı olması, en azından bir kere deneyeyim diyen insanların sayısının artmasına neden olmaktadır. Bir kez fiyatı nedeniyle dahi tercih eden insanların beklentilerinin karşılanması Farmasi markasına olan müşteri sadakatini arttırmaktadır. Talebin fazla olmasına bağlı olarak Farmasi Kayıt Ol bünyesinde girişimci olarak zincire dâhil olanların sayısında sürekli artış gözlenmektedir.

Ürün çeşitliliğini vurguladığımız Farmasi tüp üretimi ve dolumu yapabiliyor olması, plastik ambalaj üretimi yapabiliyor olması, makyaj ürünleri, ıslak mendil, kişisel bakım ürünlerini bünyesinde bulundurması nedeniyle rakiplerinden ayrılmaktadır.

Faaliyet gösterdiği 5 ayrı fabrika sayesinde sektörde tedarikçi konumunda da olan firma bu yöndeki hâkimiyetini sürekli arttırmaktadır. Bu da Farmasi Kayıt Ol yaparak girişimci olduğunuzda sektörde büyük bir boşluğu dolduran katalog ile satış yapmaya başlayacağınızı göstermektedir.

Dr. Cevdet Tuna tarafından 66 yıllık profesyonel iş yaşamı boyunca benimsediği kuralların kabulünün hala devam ettiriliyor olması Farmasi sisteminin zirvede kalacağının teminatıdır. Çünkü en az maddi yatırımlar kadar insan kaynağına da yatırım yapılmasını savunmaları, insan yetiştirmeye önem vermeleri ürünlerde yakalanan başarının cevabı niteliğindedir.

Sundukları iş fırsatında kendi ürünlerini alanların tasarruf edebiliyor olmaları, satış yaparak gelir elde edebiliyor olmaları ve ayrıca kendi ekibini oluşturarak sınırsız kazanç fırsatı yakalayabiliyor olmaları ürünün ülke genelinde hızlı şekilde yayılmasını sağlamıştır.

Farmasi kayıt ol indirimli fiyatlardan ürünlere sahip ol !

Her ay yenisini yayınladığı katalog ürünlerine yenilerini ekleyerek sektörde zirve yarışına ortak olan Farmasi öncelikle uygun fiyatları sonrasında ürün kaliteleri ile insanların dikkatini çekmektedir. Farklı kategorilerdeki ürünleri bünyesinde bulundurmasına rağmen özellikle kozmetik ürünlerinin yoğun talep aldığı satış rakamları ile desteklenmektedir. Bunda ülkemizde kozmetik ürünleri tercih eden büyük bir kitlenin Farmasi ürünlerinde helal sertifikası bulunduğunu bilmelerinin etkisi büyüktür.

Helal ürün sertifikası özellikle İslam dini için uygun olmayan malzemelerin ürünlerin imalatı esnasında kullanılmadığının göstergesidir. Düzenli aralıklarla kurumlar tarafından gerekli kontrollerin sağlanıyor olması da vaat edileni destekler nitelikte olduğundan firma yükselen satış grafiklerini yakalamıştır. İnsanların bu tarz kategorilerde marka bilinirliğine bir hayli önem verdikleri bilinmektedir.

Yüksek reklam bütçeleri oluşturmasalar da, alışveriş merkezlerinde büyük mağazalar açmasalar da bunu girişimci sayılarını arttırarak başarmaları katalog ile satış yapılan sistemde büyük bir başarıdır. Sizler de bu zincirde yer almak istiyorsanız Farmasi Kayıt formunu eksiksiz ve doğru bilgileriniz ile sağlıklı bir şekilde doldurmalısınız.

Sistemin işleyişi özellikle katalog ürünleri satış kategorine yeni merak salanlar için karmaşık gelse de aslında oldukça basittir. Sektörde kazandıkları uzun tecrübeleri sayesinde başka firmaların eksiklerini gidermişler ve satış ağlarını kısa sürelerde bir hayli geliştirmişlerdir. İnsanlarda bu tarz ürünlerin satışının desteklenmesi noktasında geniş bir çevreye sahip olmaları gerekliliği yönünde bir düşünce bulunmaktadır. Genel anlamda bu doğru olsa da Farmasi için tam anlamıyla gerekli olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Bazen girişimciler ürün tanıtımı yapmadan dahi satış yapabiliyorlar.

[]
1Step 1
Farmasi Kayıt Formu
Adı Soyadı
Telefon
Şehir
Previous
Next

Farmasi Üye Olurken dikkat edilmesi gereken hususlar !

Kozmetik ürünlere olan ilgi ülkemizde ve dünya genelinde gün geçtikçe artmaktadır. İnsanlar bu noktada kimyasal ürünlerden daha çok doğal içerikleri olan ürünleri tercih ediyorlar. Helal sertifikasının bulunuyor olmasının da bir hayli avantaj sağladığı Farmasi ürünleri katalog yoluyla satılmaktadır. Katalog içeriğinde 2000’i aşan ürün bulunması insanların mutlaka ihtiyaç duyacakları ürünlere yer veriliyor olması nedeniyle satış danışmanı olma isteğinin başarılı sonuçlar ortaya çıkarmasını sağlar.

Farmasi satış danışmanı veya girişimci olabilmek için öncelikle 18 yaşından büyük olmanız, TC kimlik numaranızın olması ve Farmasi Kayıt için istenen bilgileri doğru / eksiksiz girmiş olmanız gerekiyor. Belirttiğimiz gibi ürün sayısının çok olması satış esnasında hâkimiyet sağlamayacak olmanız düşüncesine kapılmanıza neden olabilir. Fakat bunun zaman içerisinde kendiliğinden gerçekleşeceği ve bu süreçte başarıya daha yakın olabilmek adına bizlerden destek alabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız. Yıllardır kazandığımız tecrübelerimiz Farmasi katalogları içeriğinde gerçekleştirilen promosyonların gerçekten çoklu alım fırsatı olup olmadığı konusunda da sizleri yönlendirmemize olanak sağlayacaktır.

Farmasi Kayıt işlemini gerçekleştirirken sponsor bilgisi girebilirsiniz. Sponsor bilgilerini gireceğiniz Farmasi satış danışmanı sizlerin gerçekleştireceği satışlardan prim alacaktır. Sizlere herhangi bir olumsuz etkisi olmayan durumda maddi fayda sağlayacağınız kişinin bunu hak edecek desteği sizlere sağlaması önemlidir. Bunun hakkı ise bahsettiğimiz gibi ürünler hakkında fikir sahibi olacağınız zamana kadar sizleri doğru yönlendirmesi ile mümkündür. Siz çevrenizden gelen ürün talepleri direkt olarak belirtildiklerinde alt limit olmaması nedeniyle kolaylıkla sipariş haline getirebilirsiniz. Fakat ürün bilgisi verilmeden sadece beklenti veya şikayet belirtilerek gerçekleştirilen talepleri karşılayacak ürünleri bulmanız üst üye yönlendirmesi ile mümkün olacaktır.

Farmasi üye ol  fırsatları yakala…

Üst üyenizin ürün bilgilendirmeleri ne kadar yerinde ise bölge fark etmeden insanların beklentilerini karşılayan ürünleri o kadar kısa sürede bulabilirsiniz. İnsanların ya sırf sizi tanıyor diye başlangıç için tercih edecekleri yada uygun fiyatlı olması nedeniyle tercih edecekleri Farmasi ürünlerinin doğru satışının yapılması satışın devamlılığı açısından önemlidir. Bu sayede insanlar Farmasi ürünleri kalitesinden kastımızın ne olduğunu kolaylıkla öğreneceklerdir.

Farmasi girişimcilik modelini üç farklı aşamada ele alabiliriz. Bunlardan ilkinde satış yapmak istemeyen üye tipinden bahsedebiliriz. Bunlar sadece kendi ihtiyaçları olan kozmetik ürünleri kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı satın almayı amaçlıyorlar. İkincisinde ise hem kendi ihtiyaçlarını karşılarken hem de çevresindekilere satış yapmayı hedefleyen insanlar bulunmaktadır. Fakat bu noktada unutulmaması gereken kişi Farmasi satış konusuna ne kadar yoğunlaşırsa yoğunlaşsın, ne kadar geniş çevresi olursa olsun satış yaparak sınırı olmayan bir gelir elde edemeyeceğidir.

Üçüncü tip ise daha ucu açık bir gelire sahiptir. Bunda kişi Farmasi satış konusunda çalışacak alt üyeleri de Farmasi Kayıt paneli vasıtasıyla kendi bünyesine eklemektedir. Bu sayede alt üyelerinin yaptıkları her satıştan sistem tarafından çeşitli kriterlere göre belirlenen oranlarda prim almaktadır. Alt üyelik sayısı konusunda maksimum sınır olmadığından ve daha çok kişi ile elbette daha yüksek cirolar yakalanacak olduğundan yüksek gelirler hedefleyen kişilerin sponsor olma yolunda gayret göstermeleri faydalarına olacaktır. Tabir-i caizse sınırı olmayan gelir bu şekilde sağlanır.